Üretim

2012 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Smartcap Plastik Anonim Şirketi, bugün alanında uzman personeli ve kullandığı yüksek teknoloji ile küresel alanda sektörün lideri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

6800 metrekare kapalı ve 2500 açık alan faaliyet gösteren Smartcap Plastik envanterinde bulunan plastik enjeksiyon, polyetilen şişirme ve ekstruder çubuk çekme makine parkurları ile kozmetik ve hijyen sektörlerine hizmet vermektedir.

Üretim hatlarında robotik ve otomasyon teknolojilerine sahip modern makinalarla güçlendirerek, ürün yelpazesinde bulunan ıslak mendil kapağı, polyetilen plastik şişeler, kulak çubuğu kutuları, plastik çubuk çeşitleri ve mutfak gereçlerini minimum hata ile el değmeden üretiyoruz.

Proaktif bir yaklaşımla geleceği bugünden takip ederek, envanterine kattığı son teknoloji CNC işleme merkezleri ile enjeksiyon ve şişirme kalıpların, kendi bünyemizde imal etmekteyiz.

20 farklı ürün çeşidinde günlük 1.200.000 adet ıslak mendil kapağı üretim kapasitemiz ile bugün türkiyede birinci ve dünyada ilk beşte yer alan firmamız 40 dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat hacmi ile sektöründe lider konumdadır

İnsan odaklı yönetim prensibiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Smartcap Plastik olarak gelişen teknolojiyi üretim proseslerimize entegre ederek, sektörde güçlü bir dünya markası olmak için var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.

Tanıtım Videomuz