Islak Mendil Solüsyonu

Islak mendil solüsyonları tekli ve çoklu mendil üretiminde kullanılmak üzere hazırlanmış mikrobiyolojik karışımlardır.
Tüm solüsyon çeşitlerimiz , ıslak mendillerde temizleyici, nemlendirici ve bakteri oluşumunu engelleyici özellikler barındırmasını sağlar. Iso 9001 – 2008 kalite yönetim kıstaslarında olan üretim tesisimiz üretmekte olduğu solüsyonları Sağlık Bakanlığı GMP standartlarına uygun olarak üretmektedir.
 
Tesislerimizde üretilen solüsyonların içerisinde Sağlık Bakanlığının koruyucular klavuzunda müsade ettiği tek koruyu olan benzoik acidium içerikli koruyucular kullanılmaktadır ve analiz raporları teslimat esnasında MSDS raporları ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Günümüz nakliye ve piyasa şartlarına göre ürünlerini konsantre olarak piyasaya arz eden firmamız sizleride Tozbey Plastik ailesinde görmekten mutluluk duyacaktır.
SOLÜSYON ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ
Kod 100
Tekli Mendil Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, nemlendirici, antibakteriyel ve temizleyici maddeler içerir. pH dengelidir. isteğe bağlı iyonize su ve esans ile karıştırılarak fabrikanıza sevk edilebilir.
Kod 101
Cep Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, nemlendirici, antibakteriyel ve temizleyici maddeler içerir. pH dengelidir.
Kod 102
Ekonomik Havlu Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel ve temizleyici hammaddeler vardır. Tahriş etmez, krem etkisi ve nemlendirici özelliği gösterir. pH dengelidir.
Kod 103
Standart Kremli Havlu Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel, pişik önleyici ve temizleyici hammaddeler vardır. E vitamini içerir. Tahriş etmez, krem etkisi ve nemlendirici özelliği gösterir. pH dengelidir.
Kod 104
Extra Kremli Havlu Mendili Solüsyonu: Islak mendili kullandıktan sonra elde krem hissi bırakır.İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel, pişik önleyici ve temizleyici hammaddeler vardır. E vitamini içerir. Tahriş etmez, krem etkisi ve nemlendirici özelliği gösterir. pH dengelidir.
Kod 105
İntimate Mendil Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel, tahriş önleyici ve temizleyici hammaddeler vardır. Tahriş etmeden ferah, hijyenik ve pratik temizlik sağlar. Nemlendirici ve bakteri önleyici formülü ile güvenle kullanılabilir. Doğal pH dengelidir.
Kod 106
Make – Up Makyaj Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde makyaj temizleme sütü, Krem bazı, E vitamini, nemlendiriciler ve tahriş önleyici hammaddeler vardır. ( isteğe göre bitkisel extract eklenebilir) Klasik cilt tipleri için makyaj temizleme solüsyonudur. Cildi tahriş etmeden pratik makyaj temizliği sağlar. ferahlatıcı ve nemlendirici özelliği vardır. E vitamini ve krem etkisi sayesinde cilde pürüssüz ve parlak bir görünüm kazandırır.
Kod 107
Make – Up Extra Kremli Makyaj Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde makyaj temizleme sütü, Yüksek oranda Krem bazı, E vitamini, aloe vera özü, nemlendiriciler ve tahriş önleyici hammaddeler vardır. Kuru ve normal cilt tipleri için ektra kremli makyaj temizleme solüsyonudur. Cildi tahriş etmeden pratik makyaj temizliği sağlar. ferahlatıcı ve nemlendirici özelliği vardır. E vitamini ve yüksek krem etkisi sayesinde cilde pürüssüz, kremsi ve parlak bir görünüm kazandırır. aloe vera özü sayesinde yıpranmış ciltlerin yenilenmesini ve beslenmesini sağlar.
Kod 108
Ahşap Yüzey Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel ve temizleyici hammaddeler vardır. Ferah kokusuyla hijyenik ve pratik temizlik sağlar. Ahşap yüzeylerin ilk günki parlaklığına kavuşmnasını sağlayan formüle sahiptir. Bakteri önleyici formülü ile güvenle kullanılabilir. Doğal pH dengelidir.
Kod 109
Banyo Yüzey Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel ve temizleyici hammaddeler vardır. Ferah kokusuyla hijyenik ve pratik temizlik sağlar. Banyo yüzeylerinde oluşabilecek mikreorganizmaların yaşamasını engelleyen formüle sahiptir. Bakteri önleyici formülü ile güvenle kullanılabilir. Doğal pH dengelidir.
Kod 110
Mutfak Yüzey Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel ve temizleyici hammaddeler vardır. Ferah kokusuyla hijyenik ve pratik temizlik sağlar. Mutfak tezgahlarrında bulunan evye gibi parlak yüzylerin ilk günki parlaklığına kavuşmnasını sağlayan formüle sahiptir. Bakteri önleyici formülü ile güvenle kullanılabilir. Doğal pH dengelidir.
Kod 111
Araç İçi Yüzey Temizleme Mendili Solüsyonu: İçeriğinde koruyucu, antibakteriyel ve temizleyici hammaddeler vardır. Ferah kokusuyla hijyenik ve pratik temizlik sağlar. Araç içi yüzeylerin ilk günki parlaklığına kavuşmnasını sağlayan formüle sahiptir. Bakteri önleyici formülü ile güvenle kullanılabilir. Doğal pH dengelidir.

* Bütün solüsyonlarımızın 3 yıl kullanma garantisi vardır.

* Solüsyon çeşitlerinin hepsi 25 kg lık bidonlar halindedir.

* Daha büyük miktarlar için 200 kg lık veya 1000 kg’lık varillerle de sevkiyat düzenlenebilir.